CBRE je světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb. Spolupráce spočívá v zajištění, plánování a realizaci komunikační strategie společnosti a medializaci zástupců a témat související se službami firmy, udržování pozitivních vztahů s médii, tvorba a psaní tiskových materiálů a dalších textů, organizace tiskových konferencí, supervize a koordinace sociálních sítí a analýza monitoringu médií.

MF DNES – Rozhovor s generálním ředitelem CBRE

E15

CBRE Zasedačka roku je soutěž, jejímž cílem  je podpořit veřejnou diskuzi na téma kancelářského prostředí. Spolupráce spočívá v psaní tiskových materiálů a medializaci témat, která podporují myšlenku soutěže a partnerů projektu (Skanska, Microsoft, Cisco a další) a samotných soutěžících (Google, J&T, Air Bank, LIKO-S a další). Články se objevují například v časopise Forbes, Hospodářských novinách, MF Dnes nebo v České televizi.

Forbes

Česká televize

Etnetera je přední český hráč na poli zakázkového vývoje webových a mobilních aplikací. Spolupráce spočívá ve vyhledávání příležitostí ke zveřejnění odborných a ekonomických témat v relevantních médiích formou rozhovorů a specializovaných článků.

Česká televize – rozhovor se zakladatelem Martinem Holečkem

Marketing Sales Media – rozhovor s výkonným ředitelem Martinem Paličkou

ŽENY s.r.o. je projekt, který spojuje ženy podnikatelky a spotřebitelky. Spolupráce spočívá v nastavení komunikační strategie projektu, udržování pozitivních vztahů a vyhledávání příležitostí v médiích.

Novinky.cz

Marketing Sales Media

Slovanský dům je nákupní galerie v centru Prahy s nákupními, kancelářskými a společenskými prostory. Spolupráce spočívá ve zviditelnění Slovanského domu v odborných a ekonomických médiích.

Marketing Sales Media – Rozhovor

Euro.cz

Německý výrobce dřezů BLANCO vyrábí široký sortiment výrobků z oblasti kuchyňské techniky. Spolupráce spočívá ve zviditelnění produktů a společnosti BLANCO v lifestylových a bydlících médiích.

Svět kuchyní

Pěkné bydlení