Martina Pařízková

PR Consultant

Martina má dlouhodobé zkušenosti v oblasti PR a komunikace. Řadu let pracovala v agentuře Bison& Rose, kde byla zodpovědná za nastavení a kvalitu klientského servisu coby Client Service Director. Prošla si zde pozicemi konzultanta a senior konzultanta se specializací na obor zdravotnictví, dopravy, průmyslu, finančnictví, IT a telekomunikací. Pro své klienty se podílela na tvorbě komunikačních strategií a plánů v oblasti integrované komunikace, nastavovala a naplňovala rovněž CSR strategie, realizovala komunikační kampaně (externí i interní komunikace), budovala Media Relations. V současnosti působí jako nezávislá konzultantka v oblasti PR a komunikace a úzce spolupracuje s technologickou společností Microsoft a neziskovou organizací Nadačním fondem Eduzměna.
V minulosti se také věnovala překladatelství a tlumočnictví pro francouzské koncerny působící v ČR, kde následně pracovala v oddělení komunikace a marketingu (Dalkia, CNIM). Stála za zrodem zákaznické komunikace vodárenského koncernu Veolia a vznikem Nadace Veolia. Podpoře charitativní činnosti a dobrovolnictví se věnuje i nadále, a to především ve spolupráci s Občanským sdružením Blueland a organizací CEDU.

Štěpán Vorlíček

Novinář, psavec, lektor, překladatel

Studoval a nedostudoval žurnalistiku na FSV UK — dal přednost praxi. V mediálním světě se pohybuje přes dvacet let. Spoluzakládal automobilový magazín Automix.cz, pracoval v Aktuálně.cz, psal texty pro někdejší Eurotel nebo kulturní průvodce Prahou Globopolis.com. Vedl webový a obsahový tým AAA AUTO a zkusil si i vlastní podnikání s překladatelskou agenturou Šupito.cz. Kromě toho od mládí překládá z a do angličtiny, kterou také učí. Spolupracuje s největší světovou jazykově-poradenskou agenturou The Writer z Londýna, pro níž vedle mnoha napsaných stránek také školil zaměstnance O2 v oblasti tone-of-voice nebo zpracovával jazykové poradenství pro Slovenskou spořitelnu. Na volné noze píše například pro Volkswagen, Škodu Auto, LMC, Jaguar nebo pro magazín všech automobilových nadšenců vvautomotive.cz. Jeho texty ale pokrývají i průmyslové reality, energetiku nebo svět technologických startupů. Pravidelně také vede semináře, na nichž předává své zkušenosti a ukazuje klientům, jak nejen v práci lépe psát.

Lucie Tůmová

PR Consultant & Copywriter

lucie.tumova@prgo.cz   |  +420 724 707 707

Absolventka mezinárodního obchodu na Metropolitní univerzitě v Praze. Své praktické znalosti a zkušenosti z různých hospodářských odvětvích získala díky praxi projektového managera v telekomunikačním, finančním (PPF)  nebo automobilovém sektoru (AAA AUTO) a energetice na českém i zahraničním trhu nebo v oblasti komunikace s veřejností a investory. Již několik let vykonává činnost PR Consultant & Copywriter (AAA AUTO, CBRE, BLANCO, ŽENY s.r.o., Lamberga).

Eva Čejková Vašková

World of Mounth & Communication Strategy Consultant

Zakladatelka a jednatelka společnosti ŽENY s.r.o.

Vystudovala FSV UK obor Mediální studia a 10 let podnikala v oblasti PR a marketingu. V roce 2012 v průběhu své mateřské založila společnost ŽENY s.r.o., která je postavená jako jediná česko-slovenská platforma na word of mouth. Po třech letech se do projektu aktivně zapojilo přes 60 tisíc žen. Eva se věnuje otázkám v oblasti osobního rozvoje, podpory podnikání a trendům v oblasti nákupního chování.
Eva je zároveň členkou dozorčí rady Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a patronkou společného projektu PODNIKAVÁ ŽENA. Své podnikatelské zkušenosti a podporu podnikavých žen předává ženám jako garantka sekce PODNIKATELKY hnutí MINERVA 21 a také jako mentorka na Equal Pay Day Asociace Business and Professional Women ČR.

Anna Schuma

Event & Project Manager

Realizací eventů se zabývá více jak 5 let. Specializuje se na odborné konference, workshopy a semináře, ale připraví i akce různého typu jako je teambuilding, charitativní akce nebo párty. Mezi její klienty patří DARK SIDE, ADMEZ či LMC. Realizovala projekty jako konference Restart kariéry a Restart myšlení, Ecommerce forum, Multichannel, Call centra, dále akce Shop roku, Shop expo, NeKonference, Charitativní Bazárek nebo Modní přehlídka Eterno oderno.

4WORKS Solutions

Consulting Agency 

Tým 4WORKS je složen z marketingových specialistů, sociologů a IT odborníků – vlastníků odborných znalostí z domácích i zahraničních univerzit, ale také z osob, za které mluví jejich dosavadní úspěchy a dlouholetá praxe v oboru. V rámci spolupráce s Public Relations GO zastřešují online marketing (tvorba webu, PPC, SEO, email marketing či sociální sítě) .