Lucie Tůmová

PR Consultant & Copywriter

lucie.tumova@prgo.cz   |  +420 724 707 707

Absolventka mezinárodního obchodu na Metropolitní univerzitě v Praze. Své praktické znalosti a zkušenosti z různých hospodářských odvětvích získala díky praxi projektového managera v telekomunikačním, finančním (PPF)  nebo automobilovém sektoru (AAA AUTO) a energetice na českém i zahraničním trhu nebo v oblasti komunikace s veřejností a investory. Již několik let vykonává činnost PR Consultant & Copywriter (AAA AUTO, CBRE, BLANCO, ŽENY s.r.o., Lamberga).

Jitka Hemolová

Content Manager

Zkušenosti sbírala postupně na straně vydavatele (Výběr – B2B magazín pro retail), PR agentury (ConPro) i klientských projektů. Prakticky celý profesní život působí na volné noze a pracuje pro různé projekty, klienty a média. V redaktorské sféře pracovala především s klienty z oboru FMCG (potraviny, nápoje, pet food atd.), v PR agentuře pak převládal obor ICT (SONY, SAS International, Materna Communication), realit (CBRE), fashion (Quelle, Jiřina Tauchmanová, KOSSUTH, Zlaté mince, ALO Diamonds), farmacie (Pharma Nord), výstavnictví (ACEXPO), ale i kulturně-společenských projektů (festival 9 bran, Bohemian Carnevale, Nadační fond Slunce pro všechny, Vlak Lustig). Stála u zrodu projektu ŽENY s.r.o. (www.zenysro.cz). Pracovala s bloggerkami a komunitami, podílela se na strategii, tvorbě a rozvoji webového i printového contentu (Ženy s.r.o., projekt Česká máma). S duchovní šéfkou projektu ŽENY s.r.o. Evou Čejkovou Vaškovou v roce 2013 napsala knihu Úspěch měřím štěstím (vydavatelství Mladá Fronta).

Eva Čejková Vašková

World of Mounth & Communication Strategy Consultant

Zakladatelka a jednatelka společnosti ŽENY s.r.o.

Vystudovala FSV UK obor Mediální studia a 10 let podnikala v oblasti PR a marketingu. V roce 2012 v průběhu své mateřské založila společnost ŽENY s.r.o., která je postavená jako jediná česko-slovenská platforma na word of mouth. Po třech letech se do projektu aktivně zapojilo přes 60 tisíc žen. Eva se věnuje otázkám v oblasti osobního rozvoje, podpory podnikání a trendům v oblasti nákupního chování.
Eva je zároveň členkou dozorčí rady Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a patronkou společného projektu PODNIKAVÁ ŽENA. Své podnikatelské zkušenosti a podporu podnikavých žen předává ženám jako garantka sekce PODNIKATELKY hnutí MINERVA 21 a také jako mentorka na Equal Pay Day Asociace Business and Professional Women ČR.

Anna Kaldararová

Event & Project Manager

Realizací eventů se zabývá více jak 5 let. Specializuje se na odborné konference, workshopy a semináře, ale připraví i akce různého typu jako je teambuilding, charitativní akce nebo párty. Mezi její klienty patří DARK SIDE, ADMEZ či LMC. Realizovala projekty jako konference Restart kariéry a Restart myšlení, Ecommerce forum, Multichannel, Call centra, dále akce Shop roku, Shop expo, NeKonference, Charitativní Bazárek nebo Modní přehlídka Eterno oderno.

4WORKS Solutions

Consulting Agency 

Tým 4WORKS je složen z marketingových specialistů, sociologů a IT odborníků – vlastníků odborných znalostí z domácích i zahraničních univerzit, ale také z osob, za které mluví jejich dosavadní úspěchy a dlouholetá praxe v oboru. V rámci spolupráce s Public Relations GO zastřešují online marketing (tvorba webu, PPC, SEO, email marketing či sociální sítě) .